Puntíky

Puntík je stálicí mezi módními vzory podobně asi jako každoročně se opakující květinový potisk na jaře a v létě. Na molech se puntík hojně objevil i v letošním roce, a to například na přehlídce Dolce&Gabbana nebo Burberry, kde se návrháři doopravdy vyřádili a předvedli velmi zajímavé kreace puntíků v kombinaci s odlišným vzorem. Jen posuďte sami!

Hraní si se vzory je kreativní záležitost, podle mého názoru ale rozhodně není tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát, a tak velmi oceňuji ty, kteří míchání více než dvou různých motivů, vzorků atp. umí sladit tak, aby výsledek vypadal pozoruhodně, a přesto nenásilně. Já jsem se do žádných velkých složitostí nepouštěla, ale zalíbila se mi kombinace výrazných elegantních kalhot nad kotníky z H&M se vzorem připomínajícím puntíky, nebo spíše fleky, a lakovaných lodiček s puntíčky na špičce boty. A jak jste na tom vy? Troufli byste si na kombinaci několika vzorů, nebo vsázíte na rafinovanou jednoduchost?

Polka dot is perennial star between trends similar to flowery print in spring and summer. It has appeared on the catwalks also this year, for example on the Dolce&Gabbana and Burberry fashion shows, where the designers were creative and they showed very interesting creations with combinations of two differents prints. Judge it yourself! 

Playing with the prints is creative thing, but in my opinion it isn't easy. So I appreciate those, who can mix a few various prints to each other, so the result looks remarkable and non-violent. I didn't get to something complicated, but I liked a combination of striking elegant trousers above the ankles by the H&M brand with a print, which brings a polka dots or rather spots in mind, and varnished shoes with little polka dots on the top. And what is your opinion? Would you dare to wear at least two prints together?

top: H&M, kalhoty: H&M, boty: Olivia shoes, psaníčko: Asos, hodinky: Invicta

Share:

5 komentářů

 1. Outfit máš skvělý, perfektně zkombinované :-) Já s tedy nerada pouštím do kombinace různých vzorů, i když jeden outfit takový mám, jinak se raději držím jednoduchosti :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 2. Tohle je kouzelný outfit, modelko! Úžasné psaníčko i kalhoty :)

  www.katerina-f.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 3. ty kalhoty jsou super, moc ti to sluší :)
  Eva Hearts Life

  OdpovědětSmazat
 4. Pane jo, tak za tohle vsechny palce hore! :) paradne vyladene

  OdpovědětSmazat