Tip na trendy líčení

Mohla by být oranžová novou červenou? Tato myšlenka mě napadla, když jsem na rtech modelek zahlédla ty nejsytější odstíny v barvě mandarinky. Právě takové rty patří k momentálním nejvýraznějším trendům v jarním líčení. A protože si myslím, že je oranžová, ať už v jakémkoliv nádechu, oproti klasické červené nebo vínové, zajímavým zpestřením, jednu jsem si ihned pořídila a vytvořila pro vás tip na líčení do jarních slunečných dnů, kterých si teď, doufám, hodně užijeme!

Rtěnku značky CATRICE typu Ultimate Colour 050 jsem sehnala v klasické drogerii, nejdříve jsem hledala barvu tmavší oranžové, která se objevila např. na přehlídce návrhářky Donny Karan nebo značky Rag & Bone, takovou jsem ale bohužel nenašla, a tak jsem prozatím sáhla po této světlejší. Nejspíš se budu muset jít porozhlédnout do některé parfumerie, kde mají jiný a možná i lepší výběr. Máte nějaký tip na mandarinkově oranžovou rtěnku? Moc přivítám, když se o něj se mnou podělíte.

Protože jste se někteří z vás ptali také na to, jaký používám make-up, ráda bych vám ho dnes představila. Na úvod bych chtěla říct, že jsem dlouhou dobu používala make-upy z drogerie, a přestože jsem jich vystřídala několik, žádný mi nevyhovoval se vším všudy. Největší problémy jsem často mívala s podivnou barvou make-upu, špatnou konzistencí, která mé pleti dělala neplechu, nebo s maštěním pleti. To samozřejmě nemusí být pravidlem, věřím, že i v drogerii můžeme najít make-up podle našich představ. Když jsem ale jako dárek poprvé dostala svůj lepší make-up od značky Korff (Radiance skin), byla jsem nesmírně nadšená a k drogeriovým make-upům jsem se už nechtěla vracet. Momentálně používám už druhý typ z make-upů, které značka Korff nabízí, a to make-up NEVERENDING. Jeho textura je krémová, lehká, a přesto zakryje menší nedostatky a na pleti vydrží opravdu dlouho. I barva je naprosto přirozená. Dalším velkým kladem je pro mě také to, že se má pleť přestala výrazně mastit. Za takový make-up si sice připlatíte, myslím však, že investice do něj se vyplatí, vydrží bez mála půl roku a pokud si vyberete takový, aby vyhovoval vaší pleti, jistě budete spokojení.

Nikdy nepodceňujte odličování, správné čištění pleti i následnou hydrataci. To vše je nezbytným základem pro zdravou, odpočatou a uvolněnou pleť, bez té může být i sebelepší dekorativní kosmetika úplně k ničemu. Na našem blogu jste se v článku Valentýn poprvé mohli dozvědět o aktivátoru mládí, právě v této době jsem Lancôme Génifique začala používat. Jediné, co o něm můžu říct je, že pleť opravdu hydratuje a krásně zvláčňuje, jsem s ním zkrátka spokojená. O mých dalších pomocnících při péči o pleť se můžete dočíst zde. Snad se vám dnešní, trochu upovídaný článek líbil a budete se těšit na další obdobný! Na jakou kosmetiku nedáte dopustit vy?

Share:

0 komentářů