SLIP-ON

V posledním článku jsem vám slíbila, že vám brzy ukážu své nejnovější módní úlovky, a tak konečně přicházím společně i se svým outfitovým článkem! V tomto oblečení jsem vyrazila ven před pár dny, kdy už bylo opět příjemné počasí.

Poprvé jsem si obula nové slip-on botky, se kterými se s nástupem letošního jara doslova roztrhl pytel. U blogerek se staly velmi oblíbené slip-on boty s hadím vzorem z obchodu H&M, svým vzhledem jsou jedinečné a ač se to nezdá, na jaro i léto jistě dobře kombinovatelné. Já jsem tomuto módnímu trendu také neodolala a zařadila ho na svůj pomyslný must-have seznam. Slip-on boty podle svých představ jsem nakonec našla na stránkách www.bata.cz, kde mají stejný typ ještě ve dvou barvách a dokonce přibyl jeden další druh, a to s květinovým potiskem! Hned po prvním nošení jsem si slip-on boty zamilovala a už teď vím, že budou tím nejpohodlnějším společníkem třeba na celodenní běhání po městě.

In the last article I have promised you, that I will show you my favourite fashion catches, so I am finally here together with my outfit post. Few days ago I went out in this clothing, when the weather was pleasurable again. 

I've put on my new slip-on shoes, which literally came a huge boom with the spring coming. The most favourite ones became slip-on's with snake skin printing from the H&M store, especially for bloggers. They look unique and also well combinable for spring and summer days, although it doesn't seem. I couldn't resist this trend too and I have included it into my imaginary MUST HAVE list. Ultimately, I have found the slip-on shoes which suits my ideas at the website www.bata.cz, where they also have the same type of these shoes in two other colours and they have even added another type of slip-on shoes with flowery printing! I have Immediately started to love my slip-on shoes right after the first wearing and I already know, that they will be the most comfortable companion for example for daylong running around the city.

košile: Lindex by Matthew Williamson, kalhoty: H&M, boty: North Star, kabelka: GF Ferré, hodinky: Invicta, náramek: Lindex by Matthew Williamson

Share:

2 komentářů

  1. Můžu se zeptat jak sedí velikosti těch North Star bot? :) Chtěla bych si taky nějaké objednat online ...Jinak perfektní kalhoty! Padnou jak ulité :)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Děkuji :-)...Mám velikost 38 a botky mi padly dobře, tak si myslím, že by s tím neměl být nějaký problém.

      Smazat