Jarní kolekce H&M

S příchodem jara do mého šatníku přibylo spoustu nových kousků, ať už se jedná o botky, doplňky či oblečení. Vy se na ně všechny můžete těšit v nových outfitech, které již brzy zveřejníme! Ještě před tím bych vám ale chtěla ukázat alespoň malou část z toho, co jsem si za poslední dobu pořídila. A jak už samotný nadpis napovídá, dnešní článek bude o nákupu v obchodním řetězci H&M.

To, co mě v tomto obchodu letošní sezónu příjemně zaujalo, jsou vzdušné halenky všech možných barev a střihů a především pestré vzory. Tyto halenky nosím na jaře a v létě nejčastěji právě kvůli jejich vzdušnosti, to je mi příjemné a pohodlné, a tak jsem si vybrala prozatím jednu bez rukávů s barevným motivem, kterou můžete vidět na fotce pod článkem. Čím barevnější, tím lepší, to se mi osvědčilo při kombinování svých outfitů, takové věci totiž můžete sladit jak s výraznými barvami, tak i s černou nebo bílou, a přesto budete vypadat zajímavě!

Na druhou stranu se mi zalíbilo také spoustu jednodušších věcí, nadšená jsem byla z černých koženkových šortek, které měla na sobě měla krásná Miranda Kerr v jarní kampani pro H&M. Když jsem se nakonec rozhodla pro jejich koupi, už neměli mou velikost, a to mě trochu mrzelo. Co jsem si ale z těch základních věcí odnesla domů, byly například dva jednoduché topy - bílý a sytě modrý. I když samy o sobě nejsou nijak nápadné, vím, že mé outfity správně doplní a unosím je takřka ke všemu. K mému nákupu jsem si nemohla odpustit vzít si nové vydání časopisu H&M, protože číst v něm mě opravdu baví! Najdete v něm módní trendy ze světových přehlídek, mnoho inspirace třeba i od známých blogerek, ale také zajímavosti o hudbě. Nakupovali jste letos v H&M? Co nejvíce vás tam zaujalo?

Share:

1 komentářů