Diesel Fuel For Life

V nedávném projektu s časopisem Harper's Bazaar a značkou Diesel jsem vám představila, v té době žhavou novinku, parfém Diesel Loverdose Tattoo. Jeho vůně je lehká a svěží a já jsem si ji velmi oblíbila. Dnes bych vám ráda představila dvě další vůně, které jsou mezi mými parfémy jasnými favority.

První z nich, Diesel Fuel For Life, jsem začala používat před několika lety, kdy jsem ho dostala jako dárek, teď mám již druhé balení a myslím, že si pořídím i další! Tato důrazná vůně má pro mě totiž velké osobité kouzlo, uvnitř sebe skrývá například kořeněnou mandarinku, černý rybíz a jasmín, co mě na ní baví nejvíce je to, že ji na sobě cítím, a to doopravdy, po celý den. Těm, kteří ale nemají rádi těžší vůně, bych ji raději nedoporučovala.

Malou premiéru u mě momentálně zažívá parfém Diesel Fuel For Life Unlimited, který je oproti klasické verzi trochu lehčí a jemnější. Vůně je hezky vyvážená, obsahuje bergamont, lékořici, citron, badyán a bílé květy.

Vůně od Dieselu mi jsou zkrátka moc sympatické a na některé z nich bych nedala dopustit. A aby si i muži dnes přišli na své, Markův tip na vůni Diesel je parfém s názvem Only The Brave! Které vůně jsou právě teď vašimi favority?

Share:

1 komentářů

  1. "Bílá" Fuel for life mě zaujala taky. Mám podobné vůně ráda. Delší dobu jsem používala "pastelovou" L'Instant od Guerlaina a růžovou Floru od Gucci a dostala jsem chuť na něco žhavějšího:-).

    OdpovědětSmazat