Schwarzkopf Elite Model Look 2014

Abychom měli jedinečné módní kampaně, exkluzivní přehlídky nebo poutavé obálky světoznámých časopisů, pro tento svět potřebujeme ty nejzajímavější tváře. I proto je tu skvělá a prestižní soutěž Schwarzkopf Elite Model Look, která vyhledává nové talenty po celém světě. V České republice a na Slovensku se organizuje neuvěřitelných 23 let!

Letošní castingy, které doprovází především sympatický modelingový expert, spolumajitel agentury Elite Model Look a zároveň ředitel této soutěže, Saša Jány společně s její patronkou, krásnou Pavlínou Němcovou a dalšími členy poroty, odstartovaly již 2. dubna. Od této doby proběhlo více než deset castingů, a to nejen v našem hlavním městě. Alespoň jeden z nich jsem si nenechala ujít a o víkendu dorazila do obchodního centra Forum v Ústí nad Labem, kam jsem, kromě prožití pro mě nevšední atmosféry, jela také podpořit svého bratra Matěje. 

Casting se konal v odpoledních hodinách, kdy postupně nabývající fronta netrpělivě vyčkávala na zahájení v 15 hodin. Po příchodu Pavlíny Němcové a Saši Jányho, kteří pronesli několik slov o následujícím programu a celkovém výběrovém řízení, vše začalo.


Připraven byl doprovodný program pro všechny návštěvníky v podobě inspirujícího odlehčení, a to ukázka čtyř různých účesů na krásných modelkách společně i s menší přednáškou o dané vlasové úpravě. Ti, kteří měli zájem, si mohli zdarma nechat udělat rozbor svých vlasů a dozvědět se, jakou mají strukturu nebo které vhodné přípravky by na ně měli používat. Velmi zajímavé!


Mezitím casting běžel v plném proudu, každý zúčastněný společně i se svým vyplněným dotazníkem předstoupil před porotu, kde měl možnost povědět něco o sobě. Součástí bylo i měření a v neposlední řadě focení před fotoplátnem. Všichni účastníci byli zároveň automaticky zařazeni do soutěže o produkty Schwarzkopf, Rowenta, Perfect Clinic a Feminity, což bylo moc příjemné zpestření!

Jak jistě dobře víte, ať už pro budoucí modelku či budoucího modela, je velmi důležitá dostatečná výška a správné míry. Na tento fakt je třeba, při případném rozhodování o tom, zda nezkusit práci modelky, bedlivě myslet. Všimla jsem si totiž, že na castingu se objevilo například spousta dívek, které ani zdaleka nesplňovaly výšku nad 170 cm. Ta je ale pro modeling nezbytná.

Navzdory tomu, že se akce konala na severu Čech, mě překvapila celkem vysoká účast, která byla hojná jak u žen, tak u mužů. Během dvou hodin však bylo hotovo. Jako poslední zbývá závěrečný casting, kterého se můžete zúčastnit zítra 16.4. od 15ti hodin ve městě Hradec Králové v obchodním centru Futurum. Potom se už jen můžeme těšit na výsledný verdikt a postupujících 15 finalistů. Už teď jsem nesmírně zvědavá!

Share:

1 komentářů

  1. Na tomto castingu byla i moje spolužačka, já bohužel tuto akci zmeškala :)

    OdpovědětSmazat