Metalický lesk

Pokud na náš blog chodíte pravidelně nebo jste alespoň viděli několik našich posledních příspěvků, víte, že jsme před nedávnem pár dní trávili v Praze, a to především kvůli Prague Fashion Night, které jsme věnovali celé dva články. Aby byl náš report kompletní, zbývají přidat ještě naše outfity. Jako první se dnes můžete podívat právě na ten můj!

Oblečení na tuto večerní akci jsem nevolila nijak slavnostní, ale spíše uvolněné a takové, abych se v něm cítila dobře třeba i při několikahodinovém procházení pražských ulic a butiků. Můžete si všimnout, že mám na sobě pár nových věcí, které jsem si za poslední dobu pořídila. Tou rozhodně nejzajímavější koupí je pro mě prošívaná kožená bundička, kterou jsem si za zlomek ceny vybrala v online obchodě Mango. Myslím, že ji hodně užiji jak k takovýmto outfitům a naopak i k elegantním, kdy ji budu moci využít i v létě, například ke svým sukním. Nové je i malé psaníčko s řetízkem v metalické modré barvě, co jistě nevidíte naposled, a další v pořadí jsou kožené botky Asos. Jejich provedení se mi nesmírně zalíbilo. Obuv je sice uzavřená, postranní průstřihy ale příjemně profukují, takže ji budu moci využít jak při méně příznivém počasí, tak i v teple. A jaké nákupy jste naposled udělali vy?

If you are going to our website regularly or you have seen at least several last articles, you know, that we were a few days in Prague recently, especially thanks to Prague Fashion Night, which we have devoted two articles! For the complete report we will have to add our outfits yet. So, at first you can just look at that mine. 

Clothing for this event I didn't choose formal, but rather casual, I wanted to feel good during a few hours browsing the streets of Prague and its boutiques. You can pay attention to my new clothes and accessories, which I have bought in the last time. Definitely the most interesting purchase for me is the quilted leather jacket, which I chose in online shop Mango. I think, that I will utilize the jacket for outfits like this and also for elegant ones, when I want to use it in summer, for example in combination with my skirts. New is a small clutch bag with a chain in metallic blue, too, and the next in row are leather boots Asos. Their design I love very much. Shoes are closed, but side cut outs pleasantly ventilate, so I will have to wear them in any weather. And what are the latest purchases that you did?

 bunda: Mango, halenka: New Yorker, kalhoty: Asos, boty: Asos, kabelka: Alessandro Dell'Acqua, psaníčko: Mango

Share:

5 komentářů

 1. Ahoj , outfit je pěkný, moc se mi líbí ta kabelka. Prozradíš jakou že to máš rtěnku? Moc Ti sluší, já stále tu pravou červenou hledám:-).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jee, moc Ti děkuji! Na sobě mám rtěnku Givenchy, jsem s ní opravdu spokojená, protože není ani příliš tuhá ani moc krémová, je to zlatý střed. Přesný název je Givenchy Rouge Couture - Rouge Shantung 305. Nevím ale, jestli ji vůbec ještě seženeš. V tomto článku se můžeš podívat i na to, jak přesně vypadá - http://www.czechstreetglamour.cz/2014/02/pouzdrova-sukne-v-zime.html :-)

   Smazat
 2. Moc ti to sluší jako vždy :) mohu se zeptat co používáš za makeup ? a pudr ? tvoje pleť je užasná prosím odpověď na e-mail lucy0077@seznam.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Jsi hrozně krásná! :))) a ta bundička je super :)
  http://bandbvogue.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat