Maskáčový vzor

Na řadu přichází i můj outfit, ve kterém jsem vyrazil na Prague Fashion Night. Stejně jako Sára jsem oblečení na tuto akci volil ležérní a uvolněné, takové, abych se v něm cítil po celý večer pohodlně.

Pro tuto příležitost jsem ze svého šatníku vybral hned několik novinek. Svou premiéru mělo maskáčové tričko Marc by Marc Jacobs, které mě zaujalo svým opravdu originálním vzorem připomínající stříkance sprejem, a také kožený bomber a boty. Ty spolu, dle mého názoru, skvěle ladí, a to díky stejnému materiálu, kterým byl semiš. Bomber i loafers jsem si pořídil ze svého oblíbeného obchodu Asos. Pomocí zelených ponožek, které vykukují z bot, jsem chtěl podtrhnout maskáčové tričko a dotáhnout tak celý outfit k mé spokojenosti. Celkově jsem moc rád, že této akci tentokrát počasí hezky přálo a my jsme si ji mohli naplno vychutnat. Už teď víme, že další Prague Fashion Night je tu co nevidět. Proběhne při příležitosti pražského Fashion Weeku v září a my se na ni moc těšíme! 

bunda: Asos, tričko: Marc by Marc Jacobs, kalhoty: H&M, boty: Asos, pásek: H&M, brýle: Marc Jacobs, náramek: Balenciaga, ponožky: River Island

Share:

2 komentářů