27. března - Prague Fashion Night

Velkolepá, nevšední a oslavující. Taková byla v pořadí již druhá "nákupní noc", kdy centrum Prahy na pár hodin skutečně ožilo módou. Po necelém roce se znovu uskutečnila a my jsme jí byli v patách téměř po celý den! 

Vše začalo ranní tiskovou konferencí v hotelu LA CORTE, kam za doprovodu fotografů dorazila tvář celého projektu - krásná Petra Němcová, spoluorganizátorky Karolína Bosáková, Barbora Bergová a v neposlední řadě i další známé osobnosti jako je Františka Čížková, Barbara Nesvadbová nebo Klára Nademlýnská. Zhruba během hodiny jsme se dozvěděli veškeré podrobnosti k netrpělivě očekávanému večeru, byli jsme ale seznámeni i s luxusním hotelem LA CORTE či například s MARTINI, jedním z hlavních sponzorů, nebo s oficiálním vozem Prague Fashion Night - novým automobilem LEXUS CT 200H. Po konečném vzájemném debatování všech zúčastněných jsme v hotelovém komplexu navštívili úžasný POP-UP Store, o kterém se již brzy dozvíte více.


Oficiální zahájení samotné Prague Fashion Night startovalo stejně jako v loňském roce v 17 hodin. Ve srovnání s ním se ale akce letos zúčastnilo až 60 butiků, tedy téměř o dvacet více. Ze Staroměstského náměstí, kde byl večer zahájen, se lidé rozešli do jednotlivých butiků, které si všechny připravily individuální program v podobě malého zpestření pro všechny návštěvníky.

Přestože byla zavírací doba prodloužena do 22 hodin, stihli jsme navštívit jen několik z vybraných butiků. Snad nejkrásnější podívanou nám přinesly osobité kousky oblečení a doplňků v butiku Dolce&Gabbana, kde byla k vidění nová kolekce SS 2014. Zapůsobila na nás opravdu honosným dojmem, jelikož každý kus měl své velké kouzlo. Nechyběl zde ani Martini bar, kde si zákazníci mohli připít chutným drinkem.


Zastávkou, která rozhodně stojí za zmínku, je také butik Simple Concept Store. Lidmi se tu jen hemžilo a stejně jako minulý rok tu bylo doslova na prasknutí. Příjemná atmosféra u tamního baru zřejmě lákala všechny kolemjdoucí, především to ale jistě byla prezentace šperků GIOIA Pavlíny Němcové, které zde budou exkluzivně v prodeji. Jejího představení se ujala sama Pavlína. Butik Simple Concept Store považujeme svým sortimentem, který nabízí, za jeden z nejzajímavějších. Z aktuální nabídky nás nejvíce zaujalo jak oblečení, tak doplňky věhlasné značky Saint Laurent Paris a také vybrané, v České republice jediné modely návrháře Alfreda Villarba. A úsměv na tváři mi vyčarovaly i výrazné espadrilky Christian Louboutin, které jsou v poslední době hodně IN. Alespoň víme, kde se běžné obchodní řetězce inspirují!


Myslím, že letošní Prague Fashion Night splnila všechna očekávání (včetně hezkého počasí) a pro všechny, které zajímá móda, byla opět zajímavým zpestřením. S Markem jsme celý večer zakončili účastí na oficiální after party PFN, která se konala v již zmiňovaném hotelu LA CORTE za doprovodu skvělého DJe a Martini baru. Děkujeme za pozvání a budeme se těšit příště!

Share:

0 komentářů