Showroom Adidas

Dáváte přednost sportovnímu oblečení či nikoliv? U mě si své místo našlo zcela bezpečně. Ať už mi je nablízku při sportovních aktivitách nebo je jen zajímavým kouskem na každodenní nošení, třeba v mé oblíbené kombinaci, a to s elegantním oblečením, jedno z jeho největších pozitiv je jasné - pohodlí! Na takové celodenní chození po našem hlavním městě je sportovní obuv tou nejlepší volbou, například.

Při mé poslední návštěvě Prahy jsem zavítala do showroomu Adidas, kam jsem byla pozvána na prezentaci nové kolekce na jaro/léto 2014. Sportovní značka Adidas patří mezi mé nejoblíbenější, a tak jsem na ni byla velmi zvědavá. Především na kolekci Adidas by Stella McCartney, ze které sama vlastním běžecké tenisky a jsem s nimi moc spokojená. A byla jsem mile potěšena. Kolekce pro nadcházející sezóny nabízí funkční oblečení pro různé sporty, jako je fitness cvičení, běh nebo tenis, některé kusy oblečení jsou ale opravdu univerzální. Kromě nenápadných odstínů se v kolekci často objevují i výraznější barvy, a to např. fosforově žlutá, lososová nebo vínová. Zajímavým sportovním doplňkem, co mě jako jeden z několika nejvíce zaujal, byla jednoduchá černá "ledvinka", která je zároveň i důkazem toho, že jistě všem známé ledvinky ještě rozhodně nevyšly z módy. Navíc jsou skvělé i díky své praktičnosti při sportu, a tak můžete skloubit rovnou dvě věci dohromady.


V druhé a zároveň i poslední části showroomu, která mě oslovila, jsem se věnovala kolekci Adidas Originals. Pánský i dámský sektor této kolekce je velmi hravý. Můžeme v ní najít od zemitých barev, nevšedních potisků, tradičně efektní kombinace bílé a černé až po rockově vyhlížející cvočky na oblečení i doplňcích. Menší perličkou je tzv. podkolekce s názvem Adidas Originals Blue, která se vyznačuje lepšími materiály a celkově i o úroveň vyšší atraktivitou, než je tomu u klasické kolekce Adidas Originals. A co nejvíce zaujalo z nové kolekce pro jaro a léto 2014 vás? Podělte se s námi!

Share:

0 komentářů