Lindex by Matthew Williamson

Možná by některé z vás zajímalo, co ukrýval ten nádherně zabalený dáreček v předešlém valentýnském článku? Uvnitř krabičky, zabalené do růžového balícího papíru, bylo milé překvapení, a to několik krásných kousků ze speciální limitované kolaborace obchodního řetězce Lindex a britského návrháře Matthewa Williamsona. Na pultech obchodů se objevila již na podzim loňského roku, a tak jste o ní jistě ledacos zaslechli. V této kolekci hýřící se barvami najdeme spoustu oblečení plných charakteristických potisků i výrazné doplňky, zkrátka typickou tvorbu Matthewa Williamsona.

Halenka s puntíčky, dlouhý šátek a světle růžový náramek, to jsou nové přírůstky do mého šatníku. Co mě kromě radosti z nich také příjemně zahřálo u srdce, bylo to, že 10% z prodeje při zakoupení kteréhokoliv kousku z této kolekce poputuje na výzkum rakoviny prsu. Ten jste mohli podpořit také koupí růžového náramku, ze kterého je na boj proti rakovině věnován dokonce celý výdělek!

Share:

3 komentářů

 1. tahle kolekce mě bohužel moc neokouzlila, ty barvy už na mě byly moc :( jediné na čím jsem uvažovala, byl náramek, ale růžová ke mně prostě nejde..

  OdpovědětSmazat
 2. Myslím si, že ten náramok je super. Aký je samotný a aj to, že si ním podporila veľmi dobrú vec! ;)

  vladiesblog.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
 3. Já bych tedy radši chtěl dostat flašku malibu.. A nejlíp nezabalenou a jen tak do ruky.

  OdpovědětSmazat