Kůže a kožešina

Předminulý týden jsme čtvrteční den společně se Sárou trávili v Praze, kam jsme se vydali především do netradičního 4DX kina na druhou část filmu Hobit. A co že je na něm neobvyklého? V tomto jediném 4DX kině v Praze totiž kromě vidění ve 3D můžete cítit vůně, zažít jemný déšť, mlhu nebo například cítit silný vítr doslova na vlastní kůži. Myslel jsem si, že efekty nebudou moc intenzivní, ale nakonec jsem byl mile překvapen opakem, doopravdy jsem si připadal, jako bych byl přímo uprostřed děje. Celý průběh filmu ještě více umocnila hýbající se sedadla, a tak mohu říct jediné, byl to neskutečný zážitek a já nemohu jinak, než doporučit! V obchodním centru Nový Smíchov, kde se kino nachází, jsme ale nejdříve prošli spoustu obchodů plných povánočních slev. I když celkem bylo z čeho vybírat, jediný, kdo domů nejel s prázdnou, byla nakonec Sára, která si s sebou odnesla jeden zajímavý kousek. Na našem blogu ho jistě brzy zahlédnete!


Po Sáry "huňatém" outfitu přichází na řadu i ten můj. Netradiční kabát je z kolekce Maison Martin Margiela with H&M, který jsem si pořídil loni a prozatím ho měl na sobě jen příležitostně. Když tak přemýšlím, celý svůj outfit bych mohl popsat dvěma slovy - kůže a kožešina. Ke kabátu jsem si totiž vzal koženkové kalhoty a kotníkové kožené boty. Jedinými doplňky celého outfitu byl výrazný ocvokovaný náramek a hodinky Balenciaga.

kabát: Maison Martin Margiela with H&M, tričko: Asos, kalhoty: H&M, pásek: H&M, boty: Zara, náramek: Balenciaga, hodinky: Balenciaga

Share:

0 komentářů