Tiffany & Co.

Tak dlouho se každým rokem těším na tradiční vánoční atmosféru a pokaždé mi přijde, že si ji ani nestihnu naplno vychutnat. Stejně jako předešlé roky, i letošní Vánoce neuvěřitelně rychle utekly, ještě dlouho mi je ale budou připomínat krásné dárečky od mých blízkých, které mi udělaly obrovskou radost. Minimálně o jeden z nich se s vámi už teď ale musím podělit.

Marek mě ohromně překvapil ikonickou tyrkysovou taštičkou Tiffany & Co. ukrývající mašlí ozdobenou krabičku ve stejné barvě. Uvnitř krabičky na mě čekal stříbrný jemný náramek z nejnovější kolekce šperků Tiffany & Co. ATLAS, která pokračuje ve svém klasickém zdobení římskými číslicemi, je moderní a nadčasová. Kolekce, ve které můžete najít kousky ze stříbra, bílého, žlutého i růžového zlata nebo diamanty obsahuje 45 modelů. Já nemám jediného favorita, každý šperk od Tiffanyho má pro mě své kouzlo a ať už je masivní nebo jemný, je zkrátka jedinečný a krásný. Celá kolekce je nejlépe dostupná v Pařížské ulici přímo v butiku Tiffany & Co..

Share:

5 komentářů

 1. Tá tyrkisová je na tom úžasná (možno preto že je to moja obľúbená farba) Tieto šperky sú nádherné a tento náramok je veľmi krásny ;)

  OdpovědětSmazat
 2. Krasny darcek, ten naramok je veru nadherny. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Překrásný dárek, cokoli od této značky by mi udělalo ohromnou radost! :-)

  OdpovědětSmazat
 4. Je nádherný co tomu dodat..zbožňuji šperky od Tiffanyho

  OdpovědětSmazat