DIESEL Loverdose Tattoo

Za svůj život jsem ucítila mnoho vůní, používala spoustu parfémů, ale jen málokterý se mi výrazněji zapsal do paměti. Jedním z mých oblíbenců býval parfém Fuel For Life od Dieselu, který mě ohromil svým kořeněným nádechem. Nyní jsem vyzkoušela novinku, parfém Diesel Loverdose Tattoo. Ten oplývá pro změnu ovocnou složkou, je jemně nasládlý, lehký a svěží. Působí na mě velmi příjemně a to i přesto, že obvykle dávám přednost důraznějším těžším vůním. Tato vůně, ve které dominuje také nádech květin, především růže, je ukrytá ve flakonu tvaru diamantového srdce.

Svým novým smyslným parfémem jsem se nechala inspirovat a společně s Markem nafotila sérii snímků, přičemž na jedné z nich je na mých zádech viditelné tetování, které jsme pro tuto příležitost vytvořili. A co vy? Už jste si přičichli k této novince? Jak na vás zapůsobila?


Budu moc ráda, když mě podpoříte svými hlasy na diesel.jenprozeny.cz. Můžete se také zúčastnit zajímavé soutěže. Moc děkuji!


TIP pro vás: V parfumeriích Marionnaud nyní můžete zakoupit DIESEL Loverdose Tattoo se speciální slevou 20%. Stačí, když u pokladny sdělíte heslo: Diesel.

Share:

8 komentářů

 1. Nádherná,jak to děláš,že máš tak dokonalou pleť ?! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě půjdu do parfumerie očichnout:) A to tetování je krásný!

  http://worldneedsblondes.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Zahlasovanee :-)) a to tetovanie nie je naozaj,ze?

  OdpovědětVymazat
 4. Máš můj hlas... jseš kočka, chvilku mi trvalo, než jsem pochopila, že jsi to Ty a ne nějaká oficiální kampaň na ten parfém :) Doufám, že to vyhraješ, zasloužíš si to! Hezké svátky :)

  OdpovědětVymazat