Biotherm Beauty Talk

Koncem minulého měsíce jsem se spolu s několika málo blogerkami, mezi nimiž byla i Lucka a Leona, zúčastnila naprosto bezvadné akce se značkou Biotherm. Tato kosmetická francouzská značka je jedna z těch, která na mě působí bezchybným a ryzím dojmem již na první pohled. Krásné obaly, co v sobě ukrývají krémy, svěží vůně a ty nejlepší ingredience, musí lákat snad každého. Víte, že jednou ze složek krémů Biotherm je mimo jiné i termální plankton? I v něm je pravděpodobně schován klíč ke zdravé pleti.

Na tříhodinové setkání jsem dorazila do hotelu Kempinski v centru Prahy, kde jsem se kromě odborníků setkala také s reálnými zákaznicemi. V modrém opojení jsme byli všichni přivítáni sklenkou dobrého drinku a následoval nabitý program, při kterém jsme byli podrobně seznámeni s celou značkou a jednotlivými produkty. Mohli jsme se svěřit do rukou profesionálek, pohodlně se usadit a užívat si relax při odličování naší pleti a zároveň i při závěrečném líčení vizážistkou.

Příjemnou tečkou celého odpoledne byla kromě vynikajícího občerstvení i možnost zapojit se do tomboly a vyhrát tak hezké ceny. Já jsem měla štěstí. Domů jsem nejela s prázdnou a přivezla jsem si hned několik produktů Biotherm. Nyní je testuji už druhý týden, a tak se zanedlouho můžete těšit na všechny mé poznatky a třeba i rady a zajímavosti o péči o svou pleť!

Share:

2 komentářů