Rimmel by Kate

Postupem času dávám čím dál větší přednost spíše přirozenějšímu líčení, oční stíny používám zřídka a když, vybírám si nude, někdy i tmavě hnědé odstíny, ve kterých se cítím nejlépe. O to více však začínám tíhnout k rtěnkám, které mi ještě donedávna byly docela cizí. Rozhodla jsem se tedy, že svou kosmetickou taštičku o něco obohatím.

Po nepříliš dlouhém hledání jsem narazila na kolekci rtěnek Lasting Finish Kate Matte od značky Rimmel ve spolupráci se supermodelkou a ikonou Kate Moss, která je její dlouholetou partnerkou. Z mnoha odstínů jsem si vybrala tři a intuitivně sáhla nejprve po tělové barvě, která patří mezi nejuniverzálnější a současně i mé nejoblíbenější. Společně i s druhým vybraným odstínem švestkově fialové patří dokonce k top barvám rtěnek pro tento podzim. Třetí rtěnkou, kterou jsem si pořídila, je od ostatních zcela odlišná. Tmavě lososová se mi zalíbila ihned na první pohled.

Rtěnky všech barev jsou krémové, jednoduše se tak nanáší, a zároveň i matné, což mi úplně vyhovuje. Po prvním nanesení mi rtěnka vydržela několik hodin, a tak můžu pochválit i její odolnost, kterou lze ne u všech rtěnek snadno zaručit. Své nové kosmetické přírůstky vám již brzy představím rozhodně i ve svých outfitech. Můžete se těšit!

Share:

8 komentářů

 1. Vybrala si si krasne a univerzalne odtiene, som zvedava ako budu vyzerat v outfitoch. ;)

  OdpovědětSmazat
 2. 107 je moje nová láska :))

  OdpovědětSmazat
 3. super príspevok a krásny blog :) s nadšením followujem :)


  http://love-me-cause-im-famous.blogspot.sk/

  OdpovědětSmazat
 4. skvele, krasne barvy!

  PS: Zapoj se do giveaway na mem blogu o printic fotky:) http://bridgeofmemories.blogspot.co.uk/2013/11/printic-giveaway.html#comment-form

  OdpovědětSmazat
 5. po té rtěnce bych taky někdy chtěla sáhnout a už si jenom vybrat odstín ale bude to těžké protože všechny jsou krásné i ty tvé..! strašně se mi líbí 90...:)

  OdpovědětSmazat
 6. Pekné obaly a taktiež farby rúžov ♥ Bola by som brala všetky :)

  Gabrielle Crystal RoseBonniee ~
  GIVEAWAY

  OdpovědětSmazat