Podzimní líčení s Patty Image

Zajímáte se o líčení či celkovou péči o pleť? Potom vás bude zajímat tento článek! Před několika měsíci jsem se seznámila s velmi milou a šikovnou slečnou Patrícií. Jejím největším koníčkem a zároveň i pracovní náplní je, jak už jistě tušíte, vizážistka. Své bohaté zkušenosti si přinesla mimo jiné i z agentur Make-Up Institut Prague nebo le Provocateur. Líčila pod vedením vizážistky Claudie Marčekové a může se pyšnit i společnou prací s fotografem Lukášem Dvořákem. Při našem prvním setkání s Patrícií jsme jako inspiraci pro vás nafotili naše premiérové společné líčení, které se nese v celkovém podzimním duchu.  

Ačkoliv je líčení pro každou z nás téměř každodenní rutinou, spoustu z nás zapomíná na několik zásadních kroků, které bychom měli dodržovat. Co je pro nás tedy důležité?

1. Před nanášením make-upu je zapotřebí co nejdůkladněji vyčistit pleť. Můžeme použít např. jednoduchou odličovací vodu. Patrície použila micelární vodu značky Bioderma.

2. Důležitý je i následující krok, ve kterém bychom neměli zapomínat na vhodný pleťový krém. Správný krém musíme vybírat podle typu naší pleti. 

OČI: Patrície zvolila oční stíny v odstínech hnědé barvy, které zvýraznila černou linkou, nanesenou na horním víčku, a nakonec i řasenkou. Pro celkový výraz jemně upravila i obočí.

MAKE-UP: Pro sjednocení pleti Patrície použila make-up i vhodný korektor. Líce lehce zvýraznila tvářenkou.

RTY: Vínová barva dovršila celkovou podzimní atmosféru. Aby se lesk či rtěnka nerozpíjely, je dobré použít tužku jako konturku ve stejné barvě.


Patrícii můžete sledovat na youtube kanálu, kam pravidelně přidává svá videa o líčení, nebo na facebookové fanpage. Již brzy se můžete těšit i na video s líčením, které pro vás společně natočíme!

Share:

4 komentářů