Nečekané nákupy jsou ty nejlepší

Při poslední  návštěvě Prahy jsem zavítal i do Pařížské ulice, kde se nachází, pro mě jeden z nejzajímavějších butiků v Čechách. Najdete v něm totiž výběr z kolekcí kultovních značek, jako jsou např. Saint Laurent Paris, Lanvin, Dior Homme, Balenciaga nebo Céline. Možná už teď víte, že mluvím o concept store SIMPLE. Je sice otevřen jen pár let, přesněji od února 2009, od té doby si ale stihl získat opravdu silné postavení mezi svou konkurencí, a to především díky sortimentu zboží, ve kterém se dají najít i opravdu ikonické kusy. To, že je z čeho vybírat, dokázal Simple i svou menší přehlídkou, kterou předvedl na letošním Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu. Byla to skvělá podívaná!

A teď zpátky k věci. Po příchodu do Simplu jsem se opět zamiloval do tolika věcí. Jak nečekané, že? Na první pohled mi padlo do oka spoustu věcí od věhlasných návrhářů, než jsem ale došel k vitrínce s doplňky, kde ležely dva náramky Balenciaga. Když jsem si jeden z nich vyzkoušel, proběhlo osudové zajiskření a mně bylo hned jasné, že si ho musím odnést domů. Odešel jsem tedy s pořízenou a hodně spokojený.

Troufám si tvrdit, že náramky Balenciaga jsou již delší dobu opravdovým MUST HAVE pro spoustu módních nadšenců. Ten můj je vyrobený z jemné ovčí kůže v černé barvě a ozdobený šesti kovovými hroty. Nemůžu se dočkat, až ho budu nosit společně s dalším zajímavým kouskem, o kterém již brzy napíšu.

Share:

3 komentářů