Isabel Marant pour H&M

Jako každým rokem, i tento si pro nás společnost H&M připravila spolupráci, tentokrát se zajímavou francouzskou návrhářkou Isabel Marant. Většina lidí ji zná díky jejím opravdu ikonickým teniskám s klínkem, které během chvíle pohltily snad celý módní svět. Při své první kolekci pro obchodní řetězec H&M měla i svou druhou premiéru, a to doposud první pánskou kolekci, kterou navrhla.

Musíme přiznat, že jsme při uvedení těchto významnějších kolekcí několik předchozích let netrpělivě postávali před obchodem H&M ještě před otevírací dobou. Čekali jsme a čekali, nechtěli jsme totiž riskovat, že naše vysněné kousky vyprodají dříve, než je ulovíme my. Postupem času jsme však zjistili, že toto zboží není až tolik limitované, jak se na první pohled či dojem zdá. Nemálo oblečení či doplňků na obchodě totiž leželo ladem i několik měsíců po tak slavnostním uvedení, dokonce bylo i ve slevách, a tak jsme se na Isabel Marant vydali o dvě hodiny později než obvykle. Protože jsme si byli téměř jistí, že domů neodjedeme s prázdnou, při příchodu do H&M nás doslova zarazily vybrakované police a pár posledních a navíc probraných kousků, které tam zbyly. Od milých prodavaček jsme se dozvěděli, že výběr byl opravdu minimální, spoustu zboží prý ani nedorazilo. Zato dorazilo spoustu zájemců.

A tak jsme odcházeli s prázdnou, na druhou stranu ale s lepším pocitem, že by limitované kolekce mohly být zase o něco limitovanější, než kdysi předtím.


Ten, kdo si stihl nakoupit pár kousků z této limitované kolekce Isabel Marant, byla mimo jiné i naše kamarádka Dominika. Do obchodu dorazila těsně po otevírací době a jednou z věcí, kterou si odnesla, byl právě tento huňatý svetr. Protože nás její nevšední kombinace velmi zaujala, musíme se o ni s vámi podělit! 

svetr: Isabel Marant pour HM, kožich: vintage, kalhoty: Vince, boty: Givenchy, kabelka: Alexander Wang, klobouk: Stefanel, náušnice: Eddie Borgo, hodinky: Rolex, náramek: Valentino, prsteny: Asos, brýle: Céline

Share:

0 komentářů