pondělí 25. listopadu 2013

Hunter

Už několik týdnů se stále ochlazuje, zima je čím dál tím studenější a Vánoce jsou již za dveřmi. Proto bylo na čase, abych se poohlédla po dalším přírůstku do svého botníku v podobě zimní obuvi. Chladné počasí nás totiž jen tak rychle neopustí, a tak jsem hledala univerzální ale zajímavé botky, které by mi mohly padnout do oka. Netrvalo dlouho, své nové "krásky" jsem našla poměrně brzy. Vybrala jsem si holínky Hunter na klínku s celým názvem Earlham Wellington boots, které jsou vyrobeny z velmi kvalitního kaučuku.

Obuv Hunter s dlouholetou tradicí se v posledních letech stává čím dál více oblíbenější, její nabídka, počínaje u klasických holínek do deště či jezdeckých bot a konče až u luxusně vypadajících holínek i dalších doplňků, je opravdu široká. Tuto značku si oblíbilo i spoustu známých celebrit, jako Kate Moss, Naomi Campbell či Angelina Jolie.

V mém dnešním outfitu jsem vám kromě své kombinace s dalšími kousky oblečení chtěla předvést i svou novou rtěnku z limitované kolekce Rimmel by Kate, o které jsem se již zmiňovala. Jak se vám líbí?

kabát: Mango, košile: NewYorker, kalhoty: H&M, boty: Hunter, kabelka: GF Ferré

6 komentářů: