H&M slaví 10 let v ČR

Celosvětově známý módní velikán, založen v roce 1947, momentálně slaví deset let své existence v Česku. Na oslavu svého výročí připravil pražský obchod H&M, sídlící v pasáži Myslbek, zajímavou akci s doprovodem celebrit, dobré hudby či lehkého občerstvení. Na všechny zákazníky čekaly také zajímavé nákupní akce. 


Při té příležitosti jsme nahlédli na novou podzimní kolekci, která se v H&M sotva stihla ohřát. Oblečení a doplňky, které byly představeny během minulé sezóny na týdnu módy v Paříži, jsou charakteristické svými ozdobnými prvky, střihy i kvalitnějšími materiály. Nás některé kousky doopravdy zaujaly, a to jak svým zpracováním, tak odlišností od ostatních oděvů, které H&M nabízí.


Tou největší perličkou byla ale premiéra kolekce H&M Home. V další nově otevřené části obchodu jsme se tedy pokochali řadou krásných bytových doplňků. Příjemné osvětlení, keramické nádobky, svíčky, polštářky či čalounění dohromady vytvářely nádhernou atmosféru.


Obchodní řetězec H&M se těší velkému úspěchu nejen u nás, ale i ve světě, kde je stále oblíbený a známý zejména svými každoročními kolaboracemi s luxusními návrháři. My se na nadcházející spolupráci s francouzskou návrhářkou Isabel Marant můžeme těšit již 14. listopadu. A kde jinde, než v H&M v Praze Na Příkopě!

Share:

1 komentářů