PFW 2013 - Dreft Black Card

Velmi opěvovaná událost, na kterou jsme se my, módní nadšenci, redaktoři a především návrháři, těšili minimálně několik předchozích měsíců dopředu, je už za námi. Někteří z vás si pražský Fashion Week měli možnost vychutnat na vlastní kůži, ostatní se zase mohli kochat a nasát alespoň část z uvolněné atmosféry z médií. Já jsem se ho zúčastnila společně s mým bratrem osobně přes tento víkend, kdy jsme v jednom z těchto dnů zavítali na přehlídku vítězů soutěže Dreft Black Card. Minulý rok tuto výzvu vyhrála Jindra Jansová, která také sobotní přehlídku zahájila svou kolekcí. I přesto, že v ní bylo jistě spoustu krásných věcí, a věřím, že by se jednotlivě dali zajímavě zkombinovat, musím přiznat, že nás tato přehlídka celkově příliš nenadchla. Naopak jsme byli nesmírně nadšení z kolekce vítěze pro letošní rok - Lukáše Macháčka, který vytvořil svěží a mladistvé kousky se špetkou extravagance. Jak Jindřiny, tak Lukášovo modely podpořila Taťána Kuchařová, která se několikrát prošla po přehlídkovém mole. Nálada a atmosféra byla úžasná!


Stejně jako předešlý rok, i tento sponzoruje Prague Fashion Week exkluzivní značka pracího prášku Dreft. Myslím si, že by každý měl pečovat o své oblečení s takovou láskou, s jakou si ho kupuje. Dreft je k tomu vhodnou variantou.

Po přehlídce přišla speciální akce pro blogery, kde jsme si vyslechli pár slov od hlavních známých tváří - Jindry Jansové, Lukáše Macháčka, Karolíny Bosákové i Taťány Kuchařové.


Tuto akci jsme, stejně jako několik dalších lidí, oba podpořili červenou barvou a zároveň tak splnili daný dress code, který byl pro tuto událost připraven.  

Share:

3 komentářů