sobota 28. září 2013

Mercedes - Benz PFW - s.Oliver

Uplynul týden od naší návštěvy Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu a my vám konečně přinášíme několik fotografií i poznatků z této v pořadí druhé slavné pražské události. Čtvrteční den, kdy jsme vyrazili na přehlídku německé značky s.Oliver, začal velmi poklidně v hotelu Intercontinental v Pařížské ulici. Tam probíhala v příjemné atmosféře koktejl party s menším občerstvením, a jak už z názvu vyplývá, i s lahodnými drinky. Zde přítomní byli dodavatelé, novináři i fotografové, kteří nám udělali velkou radost. Na památku jsme si totiž odnesli celkem povedený snímek z fotoaparátu Polaroid.


V pozdějších hodinách se všichni zúčastnění i včetně nás odebrali do tamního stanu, který stál přímo před hotelem Intercontinental. Nezbývalo nic jiného, než vyčkat, až se všichni usadí a zaujmou svá místa.


Ještě před tím, než začla samotná přehlídka, na molo vstoupila Taťána Kuchařová, která si přišla převzít šek v hodnotě 130000 Kč pro svou charitativní nadaci Krása pomoci.


Na přehlídkovém mole bylo představeno několik modelů z různých linií pro letošní podzim a zimu. Nám přišly nejpovedenější outfity z klasické řady s.Oliver, které byly pro tuto značku nejtypičtější. Zajímavá část byla i z kolekce Art Collection, jejíž oblečení bylo naopak dosti odlišné a možná i trochu odvážnější.

1 komentář: