Fila

Sportovní značka Fila, jejíž rodné městečko Biella se nachází na úpatí severní Itálie, byla založena v roce 1911. Předpokládám, že ji zná spousta lidí. My, vy a jistě i vaši rodiče. Není také divu. Tato značka sklidila velký úspěch zejména v osmdesátých a devadesátých letech. Konkurence v podobě ostatních módních gigantů byla ale obrovská, a tak Fila později zažila jakýsi menší útlum. Dnes se ovšem pomalu opět začíná vracet na scénu. Stejně jako Marka, i mě zaujal právě tento typ běžeckých bot Fila. Tenisky patří k jedné z mé nejoblíbenější obuvi. Nejspíše asi proto, že za ně mluví především pohodlnost, která je pro mne velmi důležitá. A víte co mě baví nejvíce? Být i s nimi elegantní.

top: New Yorker, kalhoty: New Yorker, boty: Fila, kabelka: Alchimia, náhrdelník: New Yorker, hodinky: Invicta

Share:

6 komentářů

 1. Ty jsou suprový! a ty samozřejmě jako vždy krásná :)
  Můžu se zeptat, odkud jsou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Zakoupila jsem je v Deichmannu, ale myslím, že tam už budou vyprodané. Dají se objednat i na stránkách www.fila.de. :-)

   Smazat
 2. Ty jsi vážně neskutečně nádherná :)

  OdpovědětSmazat
 3. Jsi nádherná! :) Můžu se zeptat odkud je kabelka? Nenašla jsem jí ani v předchozích outfitech :( :) Je úžasná :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc Ti děkuji Veroniko, kabelku jsme nedopatřením zapomněli zmínit. Je od italské značky Alchimia. Není sice příliš známá, ale zato je velmi kvalitní a já si ji nemohu vynachválit! :-)

   Smazat