A little red never killed nobody

Jak vám jistě neuniklo, minulou sobotu jsme s mojí sestrou zavítali na přehlídku vítězů návrhářské soutěže Dreft Black Card, jejíž dress code zněl jasně - červená! Sice jsem neočekával, že bude většinou návštěvníků dodržen, což nás ale neodradilo, a tak přesto, nebo právě proto jsme chtěli vzít toto zadání zodpovědně a navíc v tento po delší době slunečný den tuto výraznou barvu do svých outfitů s chutí zařadit.

Přiznám se, že nejsem příznivcem prvoplánové a urputné snahy o dokonalé až kýčovité sladění barev, ale jelikož na druhou stranu zastávám názor, že celek "stojí a padá" s doplňky a detaily, rozhodl jsem se udělat menší výjimku a vcelku elegantní oděv, pro mě typicky odlehčený tentokrát okopanými kotníkovými boots z broušené kůže, zvýraznit několika jemnými akcenty v podobě knoflíčků na košili, náramku či proužků na kravatě a kapesníčku. Pro úplnost ještě prozradím, že pro svůj pocit jsem v téže barvě zvolil také spodní prádlo... :-)
...S pozdravem a brzy na shledanou,
Matěj  

košile: H&M, sako: H&M, kalhoty: Topman, boty: Tommy Hilfiger, kapesníček: H&M, kravata, brýle: vintage, hodinky: Casio, náramek: handmade, spodní prádlo: Calvin Klein, Le Premier

Share:

6 komentářů

 1. To bude asi tím, že na některých vstupenkách byl dress code na přehlídku Dreft Black Card: Fabulously you, o červené ani zmínka :)

  OdpovědětSmazat
 2. jako outfit fajn, moc ti to slusu, ale tvl kdyz uz pises nadpis v anglictine tak aspon spravne. dat 2 zapory do jedny vety je chyba jak New York.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nadpis vznikl pozměněním názvu známé písničky "A little party never killed nobody".

   Smazat
  2. existuje i varianta jako slang, v US je tohle užití běžný

   Smazat