Prague Fashion Week: casting

Prostřednictvím našeho menšího reportu z tiskové konference v Buddha baru, která se uskutečnila v předešlém týdnu, jsme avizovali na chystaný Prague Fashion Week a předem můžeme říci, že nadcházející týden módy, probíhající ve dnech 9.9 - 15.9., bude oplývat opravdu nabitým programem.

Pár dní po již zmiňované akci, jsme měli možnost vniknout také do zákulisí castingu pro Prague Fashion Week, což pro nás byla moc příjemná zkušenost. Casting se konal v přepychovém hotelu Boscolo a musíme konstatovat, že jeho prostory byly opravdu skvostné.


Ihned po našem příchodu jsme byli překvapeni, kolik modelů a modelek se do hotelu Boscolo dostavilo. Někteří přišli dříve než včas, ostatní přicházeli průběžně celé dopoledne. A zatímco všichni vyplňovali své dotazníky, v další místnosti čekala odborná porota, v níž nesměla chybět tvář celého projektu Prague Fashion Week Taťána Kuchařová, stylista Filip Vaněk, módní ředitelka časopisu Harper's Bazaar Lucie Janotová, choreograf Peter Varady a organizátorky Barbora Bergová a Karolína Bosáková, která je současně i majitelkou přední módní agentury Unique One. 


Z ústraní jsme pozorovali všechny zúčastněné a plnými doušky nasávali velmi uvolněnou atmosféru za doprovodu všudypřítomných fotografů, Czech&Slovak Fashion TV a v neposlední řadě také poroty.


Pokojná nálada panovala i ve vedlejším prostoru, kde společně v tomto odpoledni pobývali modelové a modelky. Později zde vyčkávali na výsledný verdikt poroty o tom, zda postupují či nikoliv. A my společně s nimi. Přeci jen jsme měli i své favority. 


Jsme zvědaví a zároveň se moc těšíme, až uvidíme, jak se modelky či modelové promění na molech Prague Fashion Weeku. Doufáme, že jsme vás alespoň na chvíli vtáhli do děje a s naším blogem jste si ho přinejmenším hezky užili!

Share:

5 komentářů

  1. tolik krásných lidí na jednom místě, doufám, že na fashion week zavítám :)

    OdpovědětSmazat
  2. Vlastně mě nejvíc ze všeho zaujala ta architektura..a pak ruce toho chlapa :D

    OdpovědětSmazat
  3. Save 50% - 70% on your medical treatment (SPA, Plastic surgery, Dentistry, Health Check-up and much more)! Visit us onhttp://medtourconsulting.com/

    OdpovědětSmazat