Fashion party v Hairborn

Vy, kteří nás sledujete, už jistě víte, že jsme s Markem jeden den z předešlého týdne společně strávili v Praze. A kam že jsme se to vydali? Byli jsme pozváni do zbrusu nového kadeřnického salónu HAIRBORN, který se nachází v pražské pasáži Myšák Gallery nedaleko Václavského náměstí. 

Do studia jsme dorazili krátce po šestnácté hodině. Když jsme vkročili dovnitř, pohltila nás uvolněná atmosféra, kterou příjemně dotvářel minimalistický, praktický a pohodlný design kadeřnictví. Ihned jsme byli přivítáni sklenkou šampaňského a připojili se k ostatním zúčastněným. Při uvedení do několikahodinového programu jsme se dozvěděli mnohé zajímavosti, jak o vzniku studia, tak o světoznámé značce vlasové kosmetiky REDKEN, se kterou tamní kadeřníci pracují. Pozoruhodná byla pozdější ukázka technologie REDKEN CHEMISTRY, která má za úkol dodat vlasům regeneraci a zdravý lesk. Přímá proměna proběhla díky blogerce, která na chvíli "posloužila" jako modelka. Měla od přírody kudrnaté a sušší vlasy, a tak jsme měli možnost vidět celkem velký rozdíl před a po.


Mezi pozvanými hosty nebyli jen blogeři, zahlédli jsme také modelky Michaelu Štoudkovou, Nikol Moravcovou nebo moderátorku Hanku Zajíčkovou.


Během odpolední zábavy pro nás bylo v kadeřnickém studiu připravené dobré pohoštění v podobě výborných jednohubek, sýrů, ovoce, zeleniny a špízů všeho druhu. Na zdejší venkovní terásce se v pozdějších hodinách i grilovalo.

Po celou dobu s námi byli i čtyři kadeřníci. Tentokrát se sice nestříhalo, ale za to se česalo, zaplétalo, kulmovalo a žehlilo. Ani já jsem neodolala a nechala si udělat účes se zapletenými copy. Moc se mi líbí všemožné drdoly a culíky. Když se ale někam vypravuji, většinou mi na takové věci nezbývá tolik času, nebo si je sama nedokážu udělat, což je, myslím, velká škoda. A jak jste na tom vy? Podléháte účesům, anebo dáváte přednost rozpuštěným vlasům? 


A tady je výsledek, se kterým jsem byla naprosto spokojená. Šikovní kadeřníci vykouzlili snad všem úsměv na tváři. Protože se akce konala ve spolupráci s CZECH ORIGINAL FASHION, na některé fotky z tohoto vydařeného odpoledne se můžete podívat na jejich facebookové stránce.

Share:

2 komentářů