Outfity z červeného koberce

V článku o Prague Fashion Night jsem se zmínila o tom, že později zveřejním jak můj, tak Matějovo outfit z této večerní akce. Jak jsem již jednou podotkla, před focením na červeném koberci mě nalíčila vizážistka od Lancôme, která nádherně podtrhla mé původní líčení.


A konečně přichází řada na naše outfity. I když jsme je s Matějem spolu předem příliš neplánovali, myslím, že se nám je podařilo skvěle sladit i maličkostmi. 

Inspirovala jsem se, poslední dobou často vídaným přehlídkovým prvkem, a to ponožkami v otevřených botách. Tento trend mě nezanechal chladnou a stal se pro mě velmi zajímavou výzvou. Do otevřených podpatků jsem zvolila ponožky s třpytivým lurexem.


Matěj svůj outfit oživil trendy dip dye kravatou a zkombinoval zdánlivě nezkombinovatelné. Sama za sebe musím říct, že se mi to opravdu líbí.

Sára - košile: New Yorker, sako: H&M, kalhoty: H&M, ponožky: H&M, boty: Givenchy, kabelka: Gianfranco Ferré

Matěj - košile: Asos, sako: H&M, kalhoty: Diesel, boty: Tommy Hilfiger, kapesník: Topman, kravata: Topman, hodinky: D&G, pásek: Energie, řetěz: Diesel

Share:

6 komentářů

 1. Nemôžem si pomôcť, ale podľa mňa ste neskutočne smiešni. :D

  OdpovědětSmazat
 2. Souhlasím. I ten způsob celkové prezentace svých osob tady na blogu.

  OdpovědětSmazat
 3. Na většině fotek na tvým blogu se tvaříš tak vážně žádnej úsměv je to nudný...působíš dost namyšleně a sebevědomě...všude se tváříš jako nejvíc důležitá a snažíš se být ''jakože profesionálka''no vůbec se mi tenhle blog nelíbí...

  OdpovědětSmazat
 4. Bohuzel musim souhlasti, nic moc, hlavne mladenec teda:(

  OdpovědětSmazat
 5. Naprosto nejlépe oblečený pár na PFN(a jistě nejen tam), vážení! Takže takovým komentářům se můžete jen smát...Všichni přece víme, že závist je v Čechách sportem č.1 :-) Mějte se krásně

  OdpovědětSmazat
 6. Kritizovat v této zemi umí koukám každý!! Ten kdo napíše, že jste "smiešni" je z největší pravděpodobností takové strašidlo co sedí doma v teplákách, že se musí schovávat za "anonymní" a o nějaké Prague Fashion Night ani nevěděl.
  Myslím si, že každý kdo nesedí doma a nefetuje zaslouží aspoň trochu uznání. Tento blog mě osobně baví, jak z důvodu zachování osobnosti tak i stylu.
  Tyto mladé lidi to baví, dělají to s velkým nasazením a pak nějaký "inteligent" napíše pár negativních blábolů a nesmyslů.Proč jim to nasazení kazit??? Ať se každý chytí za nos a zamyslí se sám nad sebou. Dokázali jste o něco víc? Umíte o něco víc? Umíte tak akorát .... !!!!!! A pokud někomu křivdím, tak se omlouvám. Oblečte si nejlepší outfit, vyfoťte se a pak se ukáže kdo je tu namyšlený, nudný. A to si pak nebudu moct pomoct Já :-)

  OdpovědětSmazat