30. května - Prague Fashion Night

Mnozí z vás jste jistě slyšeli o dlouho očekávané akci - Prague Fashion Night, která přišla ze zahraničí. Jelikož byl Marek celý čtvrtek zaneprázdněn prací, na historicky první módní večer v Praze jsem vyrazila s mým bratrem Matějem. I přes nepřízeň počasí jsme se nesmírně těšili a byli zvědaví, jak se celý večer v Pařížské ulici a jejím okolí vyvede.

Celou akci, na které se objevila spousta známých osobností, zahájila topmodelka Petra Němcová. Po uvedení se již většina i včetně nás odebrala do vybraných butiků. Atmosféra, kterou kazil vydatný déšť, byla zprvu velmi rozpačitá. Brzy se však rozproudila dobrou hudbou, šampaňským a hlavně skvělou náladou všech zúčastněných. Na Prague Fashion Night samozřejmě nesměla chybět ani Fashion TV. Moderátorkou byla Hanka Svobodová, která se na fotce společně i s Matějem roztomile ksichtí.


Zde můžete vidět část nabídky překrásné obuvi od Christiana Louboutina, kterou nabízí Simple Concept Store.


Zavítali jsme také do luxusního butiku BVLGARI, kde jsme s obdivem pozorovali nádherné šperky, o kterých jsme se díky bezvadnému personálu mnohé dozvěděli. Překvapení pro návštěvníky v podobě muffinů s marcipánem a krémem uvnitř se jim opravdu povedlo. Nakonec jsme neodolali a ochutnali jsme.


Kromě Simple Concept Storu, kde se to lidmi jen hemžilo, bylo přelidněno také v Salvatore Ferragamo. Spoustu zákazníků jistě lákala především limitovaná série bot Marilyn Monroe, která zde byla k vidění i ke koupi. Celé to zkrátka nemělo chybu, výborné občerstvení, skvělý servis. Moc se nám zde líbilo!


I když botky původně pochází z 60. let, mezi ostatními doopravdy vynikaly. Ikonické červené lodičky vykládané kameny vypadají honosně, mně se však více zalíbily ty zlaté. Které zaujaly vás?


V každém butiku, do kterého jsme vkročili, nás něco zaujalo...


Ke konci jsme se zúčastnili soutěže o nejlepší outfit, kterou pořádal časopis Harper's Bazaar. Těsně před focením na červeném koberečku se mě ujmula vizážistka značky Lancôme, která doladila poslední úpravy. Později naše outfity zveřejníme! Z Prague Fashion Night mám skvělé pocity, přála bych si, aby se příště vydařila stejně tak jako teď.

Share:

3 komentářů

  1. Skvělá prezentace! Líbí se mi Vaše články, které publikujete s takovým nadšením. Kam se hrabou některé naše "módní" časopisy. Jen tak dál a už teď se těším na další články a skvělé fotky. Hodně štěstí a ať Vás to nadále tak baví :-)Evička Chudinka :-D

    OdpovědětSmazat