Jarní a elegantní

Černá pouzdrová sukně, vzdušná halenka a vysoké podpatky - to byla jednoduchá elegantní kombinace, kterou jsem zvolila na společnou večeři s Markem. Měl svátek, a tak jsme si zašli na výborný steak do místní vyhlášené restaurace. Jaro už je v plném proudu, kvítky raší, stromy kvetou a já mám na sobě košili s květinovým potiskem. Tento motiv není v dámské módě žádnou novinkou, ale tuto sezónu je na přehlídkových molech často vidět. Svou košili jsem si koupila v obchodě Orsay. Líbila se mi barevná sehranost i to, že jsou květy velké a přitom vzor není až tolik nápadný. Už aby se nám počasí hezky ustálilo a mohli jsme si všichni více užívat takovýchto outfitů.


košile: Orsay, sukně: New Yorker, boty: Asos, kabelka: Love Moschino, brýle: Kenneth Cole, náramek: Marc by Marc Jacobs

Share:

9 komentářů

 1. Krásná košile,celkově výborně zkombinované a sluší vám to.Chci se zeptat:jaká je tu ta vyhlášená restaurace?Bydlím poblíž Teplic:-)H.

  OdpovědětSmazat
 2. Děkuji mockrát. Je to jedna z prvotřídních restaurací v Teplicích - Bulldog Steakhouse. Najdete ji v místě U Hadích lázní. Pokud tam zajdete, určitě si pochutnáte :-)

  OdpovědětSmazat
 3. si krásna :) a ten outfit sa mi naozaj páči a tie okuliare <3 :)

  OdpovědětSmazat
 4. moc hezké, vysoké pouzdrovky miluju. jediné co nelahodí oku je posez kde kolena nejsou u sebe, na to pozor ;)

  OdpovědětSmazat
 5. Nádherný outfit, líbí se mi ta košile a sluneční brýle! Vypadáš tu úplně nádherně opálená, krása :)

  OdpovědětSmazat
 6. Nezlob se na mě, ale nevím jestli je to tím, že se moc neusmíváš, ale působíš na mě hrozně nesympaticky. Oblečení, ale samozřejmě hezké :)

  OdpovědětSmazat