Módní inspirace

Módní inspiraci lze najít kdekoliv. Nejsnazším způsobem, jak se inspirovat, je podle mého názoru zhlédnutí fotografií či videí z přehlídkových mol. Na přehlídkách je nejdůležitější práce návrhářů, která může pokaždé vynikat něčím jiným. Můžeme si všimnout dokonale sladěných věcí, výrazných kontrastů, anebo nádherných střihů. Ne vždy se tyto tři prvky sejdou najednou, a tak jsem si řekl, proč tyto ideje všechny nepropojit?

Vytvořil jsem outfit, jehož základem byla černá barva. Jednotlivé kusy jsem volil záměrně tak, aby svým stylem nebyly tolik sourodé, ale ve finále spolu dobře fungovaly. Jako první bych zmínil tričko Yves Saint Laurent s velkým logem. I když loga zdaleka nevyhledávám, tentokrát jsem udělal menší výjimku. Logo je ve stejné barvě jako tričko a nepůsobí na mě laciným ani nijak rušivým dojmem, jako je tomu u většiny triček s nápisem. O péřové bundě Pierre Balmain jsem již psal. Je zajímavá především svým zapínáním alá křivák. Koženkové kalhoty v motorkářském stylu s prošíváním na kolenou a zipy u kotníků byly jasnou volbou, jsou trendy a celý outfit bravurně ozvláštnily. Třešničkou na dortu jsou neonově oranžové podrážky limitovaných běžeckých bot Nike Lunar Woven Chukka, které narušují barevnou monotónnost celého outfitu. Další zajímavý detail u designu těchto bot je ten, že je obuv vyrobena z proplétané kůže, což na mě působí opravdu netradičním a luxusním dojmem.


Share:

3 komentářů

 1. Miluju kožené kalhoty na atraktivních mužích, což ty jsi...

  Působí to příjemně chlípně, ale zase ne moc.

  OdpovědětSmazat
 2. ty kalhoty jsou uplne tragicke..

  OdpovědětSmazat
 3. hubené obtažené kotníky ve spojitosti s velkou nohou, podtrženou barevnou podrážkou působí nevyváženě, vpodstatě komicky... s vaším citem pro celkový dojem byste se měl zamyslet, zda svůj nedostatek (hubené nohy) spíše maskovat, než zdůrazňovat - viz fotografie na začátku blogu nebo Versace, ve volnějších kalhotech působíte daleko vyváženěji - slim či skinny střih z vás dělají ... takové kuře :)

  OdpovědětSmazat