Ležérní elegance

Základem ležérní elegance je vypadat elegantně a zároveň se cítit pohodlně. Hlavní princip je založen na tom, kombinovat elegantní společenskou módu, jako je oblek, sako, košile nebo motýlek či kravata s oblečením volnočasovým. Tím myslím např. džíny, tričko nebo tenisky. Výsledná kombinace záleží zcela na naší fantazii a momentální náladě. Zajímavé je také kombinování různých materiálů a barev.


Já jsem si zvolil ležérní outfit, na kterém převládají elegantní prvky. Základem bylo tmavě modré dvouknoflíkové sako a bledě modrá košile s bílým límečkem. To podtrhl hedvábný kapesníček Christian Dior a tmavě modrá skinny kravata. Kožené rukavice a brýle s vintage vzhledem byly už jen pomyslnou třešničkou na dortu. Všechnu tuto eleganci jsem úmyslně shodil vypasovanými džíny a koženými kotníkovými botami ozdobenými brogue (dírkováním). Ve stejné barvě jako boty jsem volil i kožený pásek se zlatou přezkou. Jako poslední bych zmínil zlaté hodinky s chronografem od značky Invicta, které jsem dostal jako dárek k letošním Vánocům.

sako: H&M, košile: H&M, džíny: Adidas Originals, boty: Asos, pásek: Asos, brýle: Reclaimed Vintage, rukavice: Gant, kapesník: Christian Dior, hodinky: Invicta

Share:

1 komentářů