Den v Praze

Po delší době jsme s Markem strávili celý den v Praze. Jeli jsme navštívit naše drahé známé a podívat se, co nového přibylo do pražských obchodů. Měli jsme namířeno především do butiku Salvatore Ferragamo v Pařížské ulici, kvůli koženým náramkům, které se nám zalíbily na jejich oficiálních stránkách. Cestou tam jsme si dali výtečný oběd v Nordsee a nakoukli do pár obchodů v Palladiu a na pražských Příkopech.

Měla jsem radost, když jsem našla kabelu. Přesně takovou, jakou jsem chtěla - jednoduchou a univerzální. A opět to bylo H&M, které mě tak příjemně překvapilo. Její tvar a styl provedení připomíná kabelku Céline. Není to nic nezvyklého, tzv. tote bag poslední dobou nabízí spousta prodejců v různých provedeních. Tahle byla napůl semišová, a právě to se mi na ní líbilo, takže jsem jí prostě musela mít.

Když jsme konečně dorazili do Ferragama, byli jsme zklamaní. Hlavně Marek, který se těšil, že si domů poveze další ozdobu a perličku do svého šatníku. Bohužel, čekalo na nás "pár posledních švestek" a téměř žádný výběr. Náramky jdou prý na odbyt, tak snad budeme mít při další návštěvě více štěstí. Prošli jsme si Pařížskou a vrhli se do "hledání" nedalekého butiku Space, kde mají v nabídce originální trička s potisky, na kterých jsou známé osobnosti. Už jsem si představovala, koho slavného si odnesu domů, ale ani tady se nám s nákupem nepoštěstilo. Výběr z pár posledních kousků v dámském a asi tři poslední trička v pánském, nebylo zrovna to, co jsme si přáli. Co naděláme, třeba se nám příště podaří najít více úlovků. I tak byl den moc fajn, a já jsem byla ráda, že nejedu domů s prázdnou...

kšiltovka: Billionaire Boys Club, tričko: Marc Jacobs, kalhoty: Zara, brýle: Gucci, boty: Vans

bunda: Dolce & Gabbana, tričko: Topman, kalhoty: Raf by Raf Simons, boty: Neil Barrett, brýle: Marc Jacobs

Share:

0 komentářů