Kalhoty Raf by Raf Simons

Kalhoty tvoří jeden z ústředních bodů každého pánského šatníku. Důležité je, vybrat si správně, ať už jde o naše pohodlí či estetický vzhled. Pokud chceme zvýraznit nebo naopak zakrýt některé partie, je třeba zvolit si vhodný typ kalhot. Existuje jich samozřejmě celá řada, ale u nás jsou nejvíce nabízené kalhoty s rovným střihem nohavic, ty mi ale bohužel absolutně nesedí. Další možností jsou slim a občas se mi poštestí narazit na skinny, které mi nejlépe padnou. Každý by si mohl říct, že sehnat ty správné kalhoty, by neměl být problém, ale pro mě osobně je opak pravdou. Sehnat pěkné a kvalitní kalhoty či džíny je v mém případě opravdu těžké.

tričko: Roberto Cavalli, kalhoty: Raf by Raf Simons, boty: Neil Barrett, brýle: Marni at H&M, hodinky: Invicta

Náhoda tomu chtěla, že se mi podle obrázku zalíbily jedny kalhoty od Raf by Raf Simons. Nedalo mi to a riskl jsem koupi, i když s obavou, jak mi vlastně budou sedět. Mohu říct, že po jejich prvním vyzkoušení jsem zjistil, že sedí naprosto skvěle! Obzvlášť se mi zalíbil zajimávý detail, a to kožené kolečko s vytlačeným logem na zadní straně, které je u všech kalhot značky Raf by Raf Simons. Zpracování a střih mě přesvědčily natolik, že přibyly už druhé do mého šatníku a třetí jsou již na cestě...


Raf Simons je jedním z mých oblíbených návrhářů. Střihy plné geometrických koncepcí, jednoduchost, propracovanost a elegance jeho návrhů jsou naprosto bravurní. Značka Raf Simons i levnější Raf by Raf Simons si právem vydobily své místo na módním trhu. Raf, jako kreativní ředitel u Jil Sander dokázal svou prací všem proměnit vnímání a náhled na módu, jež si zakládá na svém čistém a elegantním stylu. Byl to on, kdo nahradil Johna Galliana u módního domu Dior na pozici kreativního ředitele. Říká se, že právě Raf uvedl Diorův odkaz zpět k životu a pochopil jeho úsilí tak, jak to nedokázal zatím ještě nikdo předtím.

Share:

0 komentářů